در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
پشتیبانی پشتیبانی
تولید محتوا

بهترین رشته های تحصیلی برای مهاجرت به خارج کشور

 

بهترین رشته های تحصیلی برای مهاجرت به خارج کشور

مهاجرت تحصیلی یکی از بهترین و پرطرفدارترین روش هایی است که مورد توجه افرادی که قصد مهاجرت و گرفتن اقامت در کشورهای خارجی دارند می باشد. هر کشور به متخصصین چه رشته هایی نیاز دارد؟ وضعیت رشته تحصیلی شما در کشورهای دیگر چگونه است؟ مشاوران موسسات مهاجرتی که هر کدام جز بهترین موسسات مهاجرتی ایران محسوب می شوند با تحلیل و بررسی دقیق شرایط شما همچنین شناخت درست و کافی از ظرفیت های هر کشور به شما در رسیدن به اهدافتان کمک زیادی می کنند.

شما قبل از اپلای باید مسیر تحصیلی خود را کامل مشخص کرده تا دچار سردرگمی نشوید اگر قصد ادامه در رشته تحصیلی خود را دارید حتما باید به اینکه که امکان تحصیل در رشته مورد نظر شما در کشور و دانشگاهی که قصد تحصیل در آنجا را دارید وجود دارد توجه کنید همچنین اعتبار مدرک شما برای آن ها به چه میزان می باشد و اگر از این تصمیم صرف نظر کردید باید از ابتدا تحصیلات خود را آغاز کنید علاوه بر این مواردی نیز مانند سطح زبان، تناسب بین مقطع تحصیلی و سن متقاضی و حتی تمکن مالی مهاجر نیز در تغییر مسیر تاثیر مستقیم دارد.

همچنین در نظر داشته باشید در هر کشور شرایط متفاوت است در یک کشور ممکن است شرایط بهتری برای تحصیل در یک رشته وجود داشته باشد و در مقابل، کشور دیگر  برای رشته ای دیگری امکانات بهتری فراهم شده باشد.


 

بهترین رشته های تحصیلی برای مهاجرت

 

بهترین رشته های تحصیلی فنی و مهندسی

 

مهندسی مکانیک

مهندسی سخت افزار و نرم افزار

مدیریت مهندسی

نقشه برداری

مهندسی صنایع

مهندسی شیمی

مهندسی عمران

تکنسین مهندسی عمران

مهندسی محیط زیست

مهندسی دریا

مهندسی پزشکی

مهندسی ایمنی

مهندسی هوانوردی

تکنسین مهندسی هوافضا

مهندسی کشاورزی

مهندسی برق

مهندسی IT

برنامه نویس

 

بهترین رشته های تحصیلی علوم انسانی

 

حقوق

مدیریت

جامعه شناسی

روزنامه نگاری

مددکاری اجتماعی

اقتصاد

حسابداری

فناوری اطلاعات و ارتباطات

هتلداری

جغرافیا

زیان شناسی

علوم سیاسی

روابط بین الملل

منابع انسانی

تحقیق ابزار

بازاریابی

بانکداری

روابط عمومی

بیمه

MBA

 

بهترین رشته های تحصیلی درمانی و سلامت

 

پزشکی

دندانپزشکی

پیراپزشکی

داروسازی

بیوتکنولوژی

پرستاری

روانپزشک

دامپزشک

علوم بهداشتی

 

اگر پرداخت هزینه های تحصیل برایتان مشکل است و به هر دلیلی قادر به پرداخت شهریه نیستید خوب است بدانید در کشورهای فرانسه، نروژ، اتریش و در مقطع کارشناسی در اکثر دانشگاه های آلمان تحصیل در دانشگاه های دولتی برای دانشجویان رایگان است و همچنین در کشورهایی چون دانمارک و سوئد نیز تحصیل در مقطع دکتری به صورت رایگان انجام می شود.

اهداف و شرایط هر فردی در زندگی تاحد زیادی تعیین کننده یهترین رشته تحصیلیش می باشد. در ابتدا به این فکر کنید که علاقه شما چیست؟ صرفا کسب مدرک برایتان مهم است یا برای آینده کاری خودتان برنامه خاصی دارید. میزان درآمد در رشته که تحصیل می کنید چقدر برای شما مهم است و توانایی مالی برای پرداخت شهریه تحصیل در رشته مدنظر خود را دارید.

در حالت کلی می توان گفت رشته ای بهترین هدف برای تحصیل است که پس از فراغت از تحصیل به آسانی بتوانید در شغلی مناسب مشغول به کار شوید.

 

بهترین کشور برای تولد فرزند و گرفتن اقامت پست قبلی
بهترین کشور برای تولد فرزند و گرفتن اقامت
مهاجرت به ترکیه و گرفتن اقامت پست بعدی
مهاجرت به ترکیه و گرفتن اقامت

دیدگاه ها

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

ارسال دیدگاه

می خواهید دیدگاه خود را ارسال کنید؟ وارد حساب کاربری خود شوید

جستجو در مطالب

ثبت آگهی

باپلیکیشن آگهی آریا
لیست سایت های آگهی
بازارچه 96, آل زد, افلاک آگهی, آگهی بر خط, آگهی بازان, آگهی مفتی, آگهی نما 24, آگهی روز, آرتاتک, بورس آگهی, دفتر آگهی, فارس آگهی, کافه آگهی, کالا123, مهرشاد کیش, نسیم آگهی, نیازمندی تهران, روز آگهی, سپیده قشم, استپ 118, وی سند, یاس آگهی, زرین آگهی, بازارچه 96 ای ار, عصرفان, کریز, دوست ایرانی, الیما وب, نیوها, ام پی پارس, آل ایکس اوکی,