در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
پشتیبانی پشتیبانی
تولید محتوا

آغاز پیش فروش محصولات جدید سایپا

  • پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۰
  • 128 بازدید
  • خبرها

آغاز پیش فروش محصولات جدید سایپا
جزئیات طرح جدید پیش فروش
طرح جدید پیش فروش وانت نیسان بنزینی ، دوگانه سوز و دیزل از امروز پنجشنبه 1400/12/26آغاز خواهد شد.
به گزارش آگهی آریا به نقل از رستانیوز:
 طرح سایپا از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه مورخ 26 اسفندماه ۱۴۰۰ تا زمان تکمیل ظرفیت فعال خواهد بود.
با نگاهی به تفاوت قیمت خودروهای سایپا در کارخانه و بازار، می‌توان برآورد کرد که اگر اتفاق ویژه‌ای در بازار خودرو رخ ندهد، در زمان تحویل خودروها، رانت قابل توجهی نصیب برندگان طرح سایپا می‌شود.
رشد قیمت پراید
به رغم توقف تولید پراید این خودرو همچنان افزایش قیمت دارد، در حالی که پراید 131 در هفته ابتدایی دی ماه با رشد قیمتی حدود 1.8 درصدی با پرداخت حدود 167 میلیون تومان قابل خریداری است پراید 111 یک میلیون تومان به قیمت خود اضافه کرد و در حال حاضر با قیمت 186 میلیون تومان در بازار حضور دارد.
 در خانواده تیبا،صندوق دار آن رشد 0.5 درصدی را به خود دیده،  قیمت تیبا صندوقدار با این میزان رشد به حدود 179 میلیون تومان رسید و  تیبا 2 به قیمتی حدود 186 میلیون تومان رسید
کوییک و خانواده ساینا هیچ تغییر قیمتی به نسبت هفته گذشته دیده نمی شود. کوییک R با قیمت 204 میلیون تومان قابل خریداری است. کوییک S نیز ثبات قیمت را تجربه کرد. این خودرو در حال حاضر با قیمت حدود 218 میلیون توماندر بازار حضور دارد. کوییک معمولی به عنوان ارزان ترین عضو این خانواده نیز با قیمت حدود 197 میلیون تومان در بازار دیده می شود. در خانواده ساینا، سه عضو آن یعنی ساینا معمولی، ساینا S و  ساینا پلاس به ترتیب با قیمت های 191 میلیون و 203 میلیون و 211 میلیون تومان  داد و ستد می شود.
 

تعداد روزهای تعطیل در سال 1401 پست قبلی
تعداد روزهای تعطیل در سال 1401
مادران بازار پست بعدی
مادران بازار

دیدگاه ها

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

ارسال دیدگاه

می خواهید دیدگاه خود را ارسال کنید؟ وارد حساب کاربری خود شوید

جستجو در مطالب

ثبت آگهی

باپلیکیشن آگهی آریا
لیست سایت های آگهی
بازارچه 96, آل زد, افلاک آگهی, آگهی بر خط, آگهی بازان, آگهی مفتی, آگهی نما 24, آگهی روز, آرتاتک, بورس آگهی, دفتر آگهی, فارس آگهی, کافه آگهی, کالا123, مهرشاد کیش, نسیم آگهی, نیازمندی تهران, روز آگهی, سپیده قشم, استپ 118, وی سند, یاس آگهی, زرین آگهی, بازارچه 96 ای ار, عصرفان, کریز, دوست ایرانی, الیما وب, نیوها, ام پی پارس, آل ایکس اوکی,