درج آگهی

با ثبت آگهی ویژه ، در تمامی صفحات سایت بالاتر دیده شوید و اعتبارکسب و کار خود را به مشتریان نشان دهید.
هزینه آگهی ویژه از هزار تومان تا 7 هزار تومان ماهیانه است 

راهنمای سایت آگهی آریا

:: عضویت در آگهی آریا

برای درج آگهی در آگهی آریا از طریق منوی عضویت وارد صفحه عضویت شده و فرم مربوطه را پر کنید.شما بایستی یک نام کاربری با حروف لاتین برای خود انتخاب و در قسمت مربوطه درج نمایید.نام کاربری و رمز عبور را همواره به خاطر داشته باشید چرا که برای ورود به سایت به آنها نیاز خواهید داشت.پس از ورود به سایت ، درسمت راست شما منوی شخصی قراردارد.از طریق گزینه " سفارش آگهی جدید " نسبت به ارسال آگهی اقدام نمایید.
شناسه یا نام کاربری کلمه ای است که شما هنگام ثبت نام در سایت انتخاب و در قسمت مربوطه درج می نمایید.این کلمه حتما بایستی با حروف لاتین تایپ شود.شما به این کلمه (همراه با رمز ورود) برای ورود به سایت و دسترسی به امکانات اعضاء نیاز خواهید داشت .در صورت فراموشی نام کاربری و یا رمز ورود کافی است در صفحه ورود اعضاء دکمه رمز عبور را فراموش کرده ام را کلیک نموده و سپس در قسمت مربوطه ایمیل خود را وارد نمایید. پس از فشردن دکمه ارسال نام کاربری و رمز ورود به آدرس ایمیلی که با آن در سایت عضو شده اید ارسال می شود.
 
 
 
:: تعرفه درج اگهی
 
نوع آگهی ویژه یک ماه
آگهی ویژه هفت ستاره 7000
آگهی ویژه شش ستاره 6000
آگهی ویژه پنج ستاره 5000
آگهی ویژه چهار ستاره 4000
آگهی ویژه سه ستاره 3000
آگهی ویژه دو ستاره 2000
آگهی ویژه یک ستاره 1000
آگهی ویژه بدون ستاره 500
آگهی ویژه متنی   2,000
 
 
در مجموعه آگهی آریا چند نوع آگهی و سرویس تبلیغاتی وجود دارد که در اینجا مختصرا به آن اشاره می گردد:
1. آگهی های عادی که در حال حاضر به صورت رایگان و نامحدود در سایت درج می گردد.
2. آگهی های ویژه با دو نوع ستاره دار و بدون ستاره
3. بنرهای تبلیغاتی

 
1- اعتمادبیشتر بازدید کنندگان به آگهی (چرا که صاحب آگهی با اطمینان به خدماتی که ارائه می کند حاضر به پرداخت هزینه آگهی خود گردیده است) 
2- نمایش آگهی ویژه (ستاره دار و بدون ستاره) در صفحه اول سایت بر اساس مکانیسم طراحی شده
3- دسترسی به امکانات گسترده جهت ویرایش آگهی وارتباط با بازدید کنندگان 
4- نمایش در گروهها و زیر گروههای مربوطه 
5- نمایش آگهی ویژه به صورت بزرگتر ودر ابتدای صفحه ، قبل از آگهی های عادی 
6- نمایش در ابتدای نتایج جستجوی بازدید کننده گان در سایت 
7- آگهی های ویژه همواره در صدر زیرگروه مربوطه خواهند بود 
8- با کمی دقت در انتخاب عنوان و تصویر مناسب جذب بازدید کننده واقعی به آگهی حتمی خواهد بود 
9- به یاد داشته باشید بازدید کنندگان به طور طبیعی برای به هدف رسیدن ابتدا آگهیهای ویژه را بررسی خواهند کرد. و در صورت به نتیجه نرسیدن به سراغ آگهیهای عادی خواهند رفت. باتوجه به تعداد زیاد آگهی های عادی احتمال دیده شدن هر آگهی عادی بسیار کمتر از آگهی ویژه می باشد. 
10- با توجه به تمهیدات اندیشیده شده در نرم افزارسایت آگی آریا، آگهی های ویژه ظرف مدت 24 تا 48 ساعت در موتورهای جستجو ثبت (ایندکس)می گردند. این زمان برای آگهیهای عادی ممکن است تا یک هفته به درازا انجامد.
12- آگهی های ویژه از نظرگاه موتورهای جستجو از اهمیت و ارزش بالاتری برخوردار هستند.

 
برای ارسال و درج آگهی در آگهی آریا رعایت موارد زیر تاثیر فوق العاده ای در افزایش بازده آگهی شما خواهد داشت : 
1. عنوان آگهی شما کلیدی ترین عامل جهت جذب مخاطب خواهد بود .از انتخاب عناوین کلی وغیر مرتبط با متن آگهی خودداری نمایید. عنوان آگهی خود را به نحوی انتخاب نمایید که برای بازدید کنندگان جذابیت داشته و در عین حال کوتاه و مفید باشد. 
2. انتخاب یک تصویر مناسب ،جذاب و مرتبط با موضوع آگهی عامل تعیین کننده ای برای جذب مخاطب خواهد بود. تصویر مناسب ویترین کار وفعالیت شما خواهدبود. بنابراین سعی کنید برای آگهی خود، اعم از ویژه و رایگان، تصویر انتخاب نمایید. برای انتخاب عکس از تصاویر کاملا مرتبط با آگهی استفاده کنید و از انتخاب تصاویر نا مربوط به موضوع آگهی اجتناب کنید.این موضوع مورد توجه موتورهای جستجو خواهد بود. حجم تصویر نباید بیشتر از 80 کیلو باشد.به کیفیت و زیبایی تصویر آگهی خود توجه کافی داشته باشید!
3. در شرح فعالیت خود در متن آگهی به طور دقیق فعالیت خود را معرفی نماییدواز کلی گویی پرهیز نمایید. 
4. کلماتی که شما در متن و عنوان آگهی خود به کار می برید بوسیله موتورهای جستجو(موتور جستجوی داخلی آگهی آریا ، گوگل ، یاهو و...) مورد استفاده قرار می گیرند. لذا سعی کنید از کلمات کاملا مرتبط با موضوع فعالیت خود استفاده نمایید تا مخاطبان واقعی بتوانند آگهی شما را پیدا نمایند. 
5. در انتخاب گروه و زیر گروه آگهی خود دقت کنید .درج آگهی در گروههای غیر مرتبط تنها ، شانس دیده شدن آگهی شما را کاهش خواهد داد. توجه داشته باشید گروههای آگهی آریا در قریب 600 گروه دسته بندی شده اند بنابراین با کمی حوصله گروه مناسب آگهی خود را انتخاب نمایید. 
6. در قسمت متن آگهی سعی کنید مشخصات دقیق کامل و قابل استفا ده ای را از موضوع آگهی خود قرا داده و از کلی گویی و ابهام بپرهیزید تا فقط کسانی که واقعا خواهان آگهی شما هستند با شما تماس بگیرند. 
7. درج اطلاعات شخصی مانند نام،ایمیل، وتلفن به اعتبار آگهی شما کمک مینماید. آگهی های فاقد نام و نشان کمتر مورد توجه قرار می گیرند.
8. برای ارسال آگهی ویژه لازم است قبلا مبلغ آنرا به یکی از حسابهای معرفی شده در صفحه تعرفه واریز کرده باشید.

 
 
برای درج آگهی ویژه لازم است به یکی از روشهای ذکر شده در اینجا وجه آنرا واریز نمایید:
به نام : حامد 
 نام بانک شماره کارت    
بانک ملی 6037997135878867
1- کارت به کارت: با پرداخت وجه مورد نظر خود به یکی از کارت بانکهای روبرو
شماره ارجاع ، کد شعبه ، تاریخ پرداخت ومبلغ آنرا در قسمت مربوطه در فرم
سفارش آگهی یا بنر وارد نمایید. اطلاعات پرداخت را به صورت کامل و با دقت وارد نمایید. 
2- واریز مستقیم: بعد از واریز وجه موردنظر به یکی از حسابهای روبرو سریال 
فیش پرداختی به همراه مبلغ وتاریخ پرداخت را در قسمت مربوطه
در فرم سفارش آگهی وارد نمایید

3-از طریق پرداخت انلاین از درگاه اینترنتی
 
تعهد ما به شما تائید آگهیها در کمتر از یک روز کاری می باشد.لیکن در ساعات اداری سعی ما بر این است تا این مهم در حداقل زمان ممکن (کمتر از یک ساعت) به انجام برسد. اگر آگهی شما بعد از 48 ساعت مورد تائید واقع نشد بعد از اطمینان از تطابق محتوای آگهی با قوانین سایت با سایت تماس بگیرید.

 
آگهی های جدید ارسال شده یا ویرایش شده توسط کاربران توسط شخص مسئول در تیم مدیریت آگهی آریا مورد بازبینی و بررسی قرار می گیرد و در صورت تطابق محتوای آگهی با قوانین سایت مورد تائید قرار می گیرد. پس از تائید آگهی شما می توانید آگهی خود را در گروه مربوطه در سایت مشاهده نمایید. علی رغم تلاش ما برای تائید آگهیها در حداقل زمان ، ممکن است تائید آگهی تا یک روز کاری طول بکشد. قبل از تائید آگهی شما با کلیک بر روی تصویر کوچک آگهی در قسمت ویرایش آگهی ها می توانید پیش نمایش آنرا مشاهده نمایید.
در قسمت مدیریت آگهی ها دکمه ای با نام بروزرسانی قرار دارد.ابتدا در ستون سمت چپ آگهی /آگهیهای مورد نظر را انتخاب نموده و سپس دکمه بروزرسانی را بزنید.با این کار تاریخ آگهی شما بروز می شود و آگهی شما جزء آگهیهای جدید قرار می گیرد.احتمال دیده شدن آگهی وهمچنین رتبه ان در موتورهای جستجو با این کار افزایش می یابد.
تکرار یک آگهی در گروههای مشابه یا غیرمرتبط نه تنها موجب عدم تائید آگهیهای شما می گردد،بلکه به فرض تائید آنها این موضوع از نظرگاه موتورهای جستجو تقلب محسوب شده و به صورت خودکار از موتورهای جستجو حذف می گردند.
1. توجه داشته باشید سایت آگهی آریا تنها نمایش دهنده اگهی ها می باشد و در خصوص محتوای آگهی ها نمی تواند به شما کمکی نماید، بنابراین برای تماس با صاحبان آگهی ، لازم است از شماره های تلفن یا ایمیل درج شده در متن آگهیها استفاده نمایید و یا در صورت فعال بودن صندوق ارسال پیام برای صاحب اگهی پیام ارسال نمایید.در تماس با صاحبان آگهی پیشنهاد می شود موارد زیر را رعایت کنید:. 2. ترجیحا در ساعات اداری و کاری تماس تلفنی بگیرید ، مگر در مواردی که به طور مشخص در متن آگهی استثناء گردیده است. 3. قبل از کسب اطمینان و اعتماد کافی از واریز یا ارسال هرگونه وجهی خودداری نمایید. 4. همواره توجه داشته باشید اخذ هرگونه وجهی تحت عناوینی چون استخدام ، آموزش به شرط استخدام و موارد مشابه خلاف قوانین کشور می باشد.در صورت مواجه شدن با مواردی از این دست پیشنهاد می شود با مراجع ذیصلاح تماس بگیرید. توجه داشته باشید اگهیهای این چنینی در آگهی آریا تائید نمی شوند لیکن ممکن است در تماس شما با صاحبان آگهی درخواستهای این چنینی مطرح شود.
 
[-] از درج آگهی تکراری در شهرهای مختلف خودداری کنید.از تائید آگهیهای این چنینی خودداری خواهد شد. ضمن آنکه به فرض تائید آن ، این موضوع از نظرگاه موتورهای جستجو تقلب محسوب میشود و نهایتا آگهیهای شما از چرخه موتورهای جستجو مانند گوگل و یاهو حذف خواهند شد. 

[-] در دفتر مرکزی آگهی آریا در ساعات اداری (8.30 صبح تا 16.30 به وقت مشهد - پنجشنبه ها تا ساعت 12.30)همواره شخص پاسخگو به مشکلات و درخواستهای شما در رابطه با نیازروزحضور دارد.بنابراین از هر کجای کشور و جهان که هستیدبدون هیچ نگرانی ای با ما تماس گیرید.
 
در آگهی آریا شما با تنوع سرویسهای تبلیغاتی مواجه می شوید ، بنابراین پیشنهاد می کنیم برای اخذ تصمیم صحیح تر و بهترین انتخاب از خدمات مشاوره رایگان تلفنی و حضوری ما بهره مند شوید.برای تنظیم وقت مشاوره حضوری یا گرفتن مشاوره تلفنی با ما تماس بگیرید.
با توجه به تنوع بنر ها برای سفارش بنر پیشنهاد می کنیم ابتدا با ما مشورت نمایید تا بهترین گزینه را انتخاب نمایید.